HAKKIMIZDA MİSYON & VİZYON

Kurulduğu günden bugüne çalışmalarını her geçen gün ilerlemekte, İstanbul'da faaliyetlerine devam etmektedir. BOYA BADANA USTASI olarak bugüne dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla boyacı sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Firmamız özellikle yaşam alanlarının boyanması konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde boyacı sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Çalışmalarımız insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği proje alanına uygun akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.
Firmamız kurulduğu günden buyana İstanbul'da boya badana alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar oluşturmuştur. Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır.
İnandığımız değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar yaptığı çalışmalarda %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm faaliyetleri başarıyla tamamlayacak olmanın güvencini vermektedir.

VİZYONUMUZ;

Çözüm ağırlıklı bir çalışma modelini benimseyen firmamız, Buna göre deneyimli personel, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyecektir. Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği yakalamak genel yaklaşımımızdır. Boya badana işinde uzman ve kaliteli personeli barındırarak, şehrimizde ve bölgemizdeki en kaliteli firmalar arasında gösterilen bir kurumsal yapı oluşturmayı hedef edinmiştir. Yaptığı boya badana çalışmalarıyla görsellik ve işlevsellikte, insanımıza ve bölgemize refah katmayı böylelikle İstanbul'daki en kaliteli şirketler arasına girmeyi amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ;

Misyonumuz, Boya Badana çalışmalarıyla sektörüyle ilgili evrensel boyutta müşteri memnuniyeti, çalışma ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

SAYGILARIMIZLA...